Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Yerleşkeler
  3. Ufuk Üniversitesi İncek Gölbaşı Kampüsü

Ufuk Üniversitesi İncek Gölbaşı Kampüsü

Ufuk Üniversitesi Nerede?

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsü, İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı üzerinde yer almaktadır. İncek ise Ankaranın hızla büyüyen ve gelişen semtlerinden olan Gölbaşı’na bağlıdır. Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Hastanesinin yer aldığı Balgat ise Konya Yolu üzerinde yer almakta olup yine yurdumuzdan kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Ufuk Üniversitesi İncek Kampüsüne Nasıl Gidilir?

Gölbaşı’nda bulunan kız yurdumuzdan Ufuk Üniversitesine kolay ulaşım seçenekleri mevcuttur. Toplu taşımayı tercih eden öğrencilerimiz yurdumuzun hemen önünden geçen dolmuş ve otobüslerle 15-20 dakika gibi kısa bir sürede Ahlatlıbel Kavşağına ulaşıp oradan Balgat-İncek Kampüsleri arasında ücretsiz hizmet veren öğrenci servislerine ya da İncek otobüslerine aktarma yapabilirler.

Öğrencilerimiz isterlerse eğitim-öğretim yılı boyunca yurdumuzdan düzenli olarak kalkan servisleri de kullanabilirler.

Gölbaşı’nda bulunan Gölbaşı Hürriyet Özel Kız Yurdundan Kızılay, Sıhhıye ve Bahçelievler gibi merkezlere yine tek bir toplu taşıma aracı ile ulaşmak mümkündür. AŞTİ’ye gitmek isteyen öğrencilerimiz yine tek araçla rahatlıkla terminale ulaşabilirler. Havaalnına gitmek içinse AŞTİ’den kalkan servis veya otobüslerle Esenboğa Havalimanına ulaşmak 45 dakika sürmektedir.

Ufuk Üniversitesi Bölümleri

Yabancı dil hazırlık bölümü de dahil olmak üzere Atılım Üniversitesi İncek Kampüsünde bulunan bölümler:

Fen-Edebiyat Fakültesi

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam