Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Yerleşkeler
  3. Atılım Üniversitesi İncek Gölbaşı Kampüsü

Atılım Üniversitesi İncek Gölbaşı Kampüsü

Atılım Üniversitesi Nerede?

Atılım Üniversitesi Kampüsü İncek'te bulunmaktadır. İncek, Ankara'nın büyüyen ve gözde ilçelerinden olan Gölbaşı'na bağlıdır.

Atılım Üniversitesi İncek Kampüsü'ne Ulaşım

İncek'e en kolay ulaşım Gölbaşı'ndandır. Gölbaşı Hürriyet Özel Kız Yurdu'ndan İncek Kampüsüne öğrencilerimiz isterlerse toplu taşıma ile isterlerse yurdumuzdan servislerle ulaşabilirler. Akademik yıl boyunca yurdumuzdan Atılım Üniversitesi İncek Kampüsü'ne düzenli servis seferleri bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ayrıca yurdumuzun hemen önünden geçen dolmuş ve otobüslerle 15 dakikada Ahlatlıbel Kavşağı'na ulaşıp oradan Atılım Üniversitesi ring servislerine aktarma yapabilirler.

Gölbaşı'nda bulunan yurdumuzdan Ankara'nın farklı merkezlerine ulaşım çok kolaydır. Kızılay, Sıhhıye ve Bahçelievler'e tek araçla ulaşım trafiğe bağlı olarak 30-45 dakika arası sürmektedir. Gölbaşı Özel Kız Yurdu'ndan şehirlerarası otobüs terminali AŞTİ'ye yine tek araçla ulaşmak mümkündür. Havaalanına ulaşım içinse öğrencilerimiz AŞTİ'den aktarma yapabilirler.

Atılım Üniversitesi Bölümleri

Yabancı dil hazırlık bölümü de dahil olmak üzere Atılım Üniversitesi İncek Kampüsünde bulunan bölümler:

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et