Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Hakkimizda

HAKKIMIZDA

hurriyet-kiz-ogrenci-yurdu-hakkimizda-details-img

Gençlik ve Spor Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta olan Ankara Gölbaşı’nda yer alan Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu, 2016 yılı itibariyle kız öğrencilere ev konforunda barınma imkânı sağlamak üzere hizmet vermeye başlamıştır.

Ankara Üniversitesi Gölbaşı Kampüsüne 200 metre yürüme mesafesinde yer alan Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu, Gazi Üniversitesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesi Gölbaşı kampüslerine bitişik konumdadır. Ufuk Üniversitesi ve Atılım Üniversitelerine servis hizmeti sağlayan Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu, ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumdadır. Önünden geçen toplu taşıma araçlarıyla, Ankara’nın merkezine rahatlıkla ulaşmak mümkündür.

Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu; geleceğimizin teminatı olan genç kız öğrencilere ev ortamında, konforlu barınma alanı sağlayarak, güleryüzlü personeli ile kaliteli hizmet vermeyi kendine temel ilke edinmiştir. Geleneksel Türk misafirperverliğini ve aile sıcaklığını öğrencilerimize yaşatmak, kaliteli hizmet anlayışını geliştirerek, kurum kültürüne uygun hizmet vermek Hürriyet Kız Öğrenci Yurdu temel hizmet politikasıdır.